Під час трофі–рейду у горах на Львівщині позашляховик з екіпажем впав у провалляУ селі Карпатське Турківського району Львівської області під час автмобільної експедиції з гори злетіла машина. Постраждалим надали першу медичну допомогу, однак нині вони потребують евакуації гелікоптером до медичного закладу.

Як розповів ZAXID.NET інший учасник мандрівки Віталій, під час руху авто з екіпажем злетіло з хребта. Людей з машини витягли, надали першу медичну допомогу, але їм потрібна евакуація.

Повідомлялось, що львівська рятувальна служба вислала машину, проте у людей є побоювання, що в ситуації, яка склалася, це не дуже допоможе.Частина учасників наразі залишися поруч із постраждалими, вони шукали службу, яка допомогла би їм із перевезенням поранених.

Згодом депутат Івано-Франківської міської ради Володимир Олійник повідомив, що потерпілих перев’язали поясами та підвезли до автодороги. Там їх передали медикам для транспортування у лікарню у м. Турка.

Як підтвердив ZAXID.NET начальник сектору зв’язків з громадськістю ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев, потерпілих уже забрала бригада швидкої у Турківську райлікарню.

Нагадаємо, у Львівській області з 28 квітня до 1 травня відбувається трофі–експедиція «Карпатський Кордон '18». Учасники перегонів мали стартувати з перевалу Ужоцького, а фінішувати — на Торунському перевалі.

Раніше у п'ятницю вантажний автомобіль ГАЗ-66 впав в урвище у с. Кам’янка Сколівського району Львівщини, загинув пасажир вантажівки.

Інформація оновлюється ...


Источник: 24 Канал - Все новости