Львівські десантники затримали чоловіка за зйомку військової частини на дронВійськовослужбовці 80 окремої десантно-штурмової бригади затримали чоловіка, який знімав на безпілотний апарат територію військової частини на вул. Стрийській у Львові. Щоправда виявилося, що це місцевий мешканець, який просто грався зі своє дитиною поблизу частини.

Про затримання чоловіка із дроном у п'ятницю, 13 липня, повідомили на офіційній сторінці 80-ї бригади.

«Військовослужбовець 80 окремої десантно-штурмової бригади солдат Микола Люлька під час несення служби у парку бойових машин виявив, що над територією рухався безпілотний літальний апарат з відеокамерою. Солдат Микола Люлька негайно доповів про даний факт черговому парку. Завдяки прийнятим пошуково-розшуковим заходам резервною групою за межами військової частини було затримано громадянина, який керував безпілотним літальним апаратом», – йдеться у повідомленні прес-служби бригади.

Чоловіка з дроном одразу передали в СБУ, однак виявилося, що той просто розважався із дитиною, знімаючи на дрон територію біля свого будинку.

«Дійсно був такий випадок, однак наші слідчі кажуть, що там ніякого складу злочину немає. У чоловіка відібрали пояснення і відпустили. Виявилося, що цей чоловік живе поруч і вирішив провести час зі своєю дитиною, знімаючи на безпілотний апарат місця довкола. Його попередили, що знімати військові об'єкти заборонено, і відпустили», – розповів ZAXID.NET речник управління СБУ Львівщини Олег Александров.

Водночас у прес-службі 80 десантно-штурмової бригади повідомили, що солдата Миколу Люльку, який виявив дрон, відзначили заохоченням від командира частини.

Додамо, що в червні Державіаслужба встановила жорсткі правила на використання легких безпілотників, передбачивши зокрема заборону на зйомку об’єктів, що перебувають під охороною Міноборони.


Источник: 24 Канал - Все новости