Рятувальники знайшли зниклого на Закарпатті 34-річного лижникаРятувальники знайшли 34-річного киянина Ігоря Грищенка, який заблукав у районі гори Гемба на Закарпатті ще ввечері 6 січня. Таку інформацію надала пошукова група 10 січня о 23:00.

Рятувальники транспортували чоловіка до найближчого населеного пункту, де передали до лікарів швидкої допомоги. Наразі хлопцем опікуються медики, повідомила прес-служба ДСНС. Про стан чоловіка наразі докладної інформації немає.

Відомо, що Грищенка знайшли у лісничій хатині біля села Берізники Свалявського району біля берегу річки Боржава. У будинку були дрова та піч-буржуйка.

Ігор Грищенко заблукав в районі однієї з найвищих гір Боржавського хребта Гемби разом зі своїм другом Віталієм Полтораком увечері 6 січня. Полторака рятувальники відшукали 7 січня по обіді, і він повідомив, що вони з Грищенком напередодні розділились. 9 січня Ігор Грищенко подзвонив своєму другу і повідомив свої приблизні координати, однак рятувальникам тоді не вдалося його розшукати.

10 січня о 16:45 Грищенко знову подзвонив рятувальникам і повідомив, що перебуває у хатині лісників біля річки неподалік Боржави і чув звуки пошукового вертольоту ДСНС, але не встиг розкластти багаття для привернення уваги. 11 рятувальників одразу відправились на пошуки лижника, і через шість годин Ігоря Грищенка вдалось розшукати.


Источник: 24 Канал - Все новости